Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Bytyń

Bytyń, wielkopolskie

  • 2 590 000 zł
  • 210 m²
  • 12 333,33 zł/m²

Zdjęcie

Luiza Jabłońska

Skontaktuj się

Dom Bytyń

Bytyń, wielkopolskie

zaktualizowane:
4 maja 2026

2 590 000 zł

210 m²

12 333,33 zł/m²

Dom Bytyń

Zaktualizowane: 4 maja 2026

2 590 000 zł 210 m² 12 333,33 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
5 287 m²
Miejsce postojowe:
-
Rok budowy:
2002

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

5 287 m²

Miejsce postojowe:

-

Rok budowy:

2002

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 2 590 000 zł (12 333,33 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 210 m² (193 m² powierzchni użytkowej), 5 pokoi, 2 łazienki; stan: bardzo dobry
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2002
  •   materiał budowy: cegła ceramiczna; pokrycie dachu: dachówka ceramiczna
  •   okna: drewniane
  • Działka: 5 287 m²
  •   kształt: prostokąt; teren pochyły, staw / oczko wodne
  •   dojazd drogą asfaltową, działka ogrodzona
  • Powierzchnia dodatkowa: taras (30 m²)
  • Wyposażenie: dom umeblowany, lodówka
  • Kuchnia: oddzielna, z oknem, w zabudowie
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, siła, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe
  •   Internet
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: tak
  • Zapotrzebowanie na energię: użytkową (EU): 0 kWh/m² na rok; końcową (EK): 0 kWh/m² na rok; nieodnawialną energię pierwotną (EP): 0 kWh/m² na rok
  •   wielkość emisji CO₂ (ECO2): 0 t CO₂/m² na rok
  •   udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową (Uoze): 0 %
  • Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona, rolety antywłamaniowe
  • Źródło: biuro nieruchomości: LP HOME, zaktualizowane: 04.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 87650180

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Ofertę prowadzi Luiza Jabłońska, tel.  

Prowizja od Kupującego 0% (koszty Biura pokrywa Sprzedający)

Nasi Doradcy Finansowi pomogą w uzyskaniu kredytu na zakup lokalu.

Nieruchomość NAD JEZIOREM, z własną plażą!