Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe na sprzedaż Bytyń - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Lokal handlowy, ul. Lipowa

Bytyń,wielkopolskie

931 000 zł247 m² 3 769,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem o funkcji noclegowej, położona w miejscowości Bytyń (gmina Kaźmierz, powiat poznański), przy ul. Lipowej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Lokal użytkowy

Komorowo(Bytyń + 3 km)

3 990 000 zł720 m² 5 541,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

NA sprzedaż Zespół Dworsko-Parkowy w Komorowie to niezwykle interesująca nieruchomość, która łączy w sobie bogate dziedzictwo kulturowe oraz naturalne piękno otoczenia. Zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Nowina

Baranowo(Bytyń + 20 km)

3 400 000 zł366 m² 9 289,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Budynek magazynowo-biurowy oraz duży dom na działce w Baranowie k. Poznania. Lokalizacja: baranowo, ul. Nowina 6, gmina Tarnowo Podgórne (powiat poznański) Powierzchnia działki: 2 763 m Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Lokal użytkowy Przeźmierowo

Przeźmierowo(Bytyń + 21 km)

1 450 000 zł145 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kraft-Park Twój biznes we właściwym miejscu Kraft-Park to kameralny kompleks nowoczesnych lokali usługowych, stworzony z myślą o przedsiębiorcach, którzy poszukują dogodnie skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Działki,Chełm(Bytyń + 24 km)

6 200 000 zł1 670 m² 3 712,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

Nieruchomość usytuowana bezpośrednio przy ul. Hrubieszowskiej z wjazdem od ul. ks. Skorupki, zabudowana budynkiem wielobryłowym, zasadniczo parterowym, jedna z części posiada antresolę.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Chełm

Śródmieście,Chełm(Bytyń + 24 km)

350 000 zł123 m² 2 845,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Jeśli szukasz wyjątkowego pomysłu na inwestycję to oferta jest dla Ciebie! Budynek stacji kontroli pojazdów z zapleczem biurowym. Najlepsza lokalizacja pod tego typu działalność, boczna Armii.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł74,45 m² 4 163,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W ofercie na sprzedaż lokal o pow. 74,45 m2 Chełmie przy ul. Zachodniej. Nieruchomość położona jest na parterze- z bezpośrednim wejściem od strony ulicy z dużą witryną! Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Śródmieście,Chełm(Bytyń + 24 km)

159 000 zł34,80 m² 4 568,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Młodym przedsiębiorcom wskazuje możliwość zakupu intratnego lokalu o powierzchni 34,80 m2 przy ul. Krzywej 37 w Chełmie, w budynku Europa z 2008 r. To na pewno idealna strefa na.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal usługowy, ul. Graniczna

Zakrzewo(Bytyń + 18 km)

1 178 000 zł377 m² 3 124,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:-

Budynek inwestycyjny z ogromnym potencjałem | bezpośrednio przy S11 Na sprzedaż nowoczesny budynek w stanie surowym zamkniętym, który dzięki swojej konstrukcji, wysokości pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Biuro z garażem, ul. Działkowa

Tarnowo Podgórne(Bytyń + 13 km)

1 999 999 zł634 m² 3 154,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż wolnostojący

Na sprzedaż nowoczesny budynek biurowo-magazynowy o łącznej powierzchni całkowitej 634,05 m , położony w Tarnowie Podgórnym przy ul. Działkowej. Obiekt został zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Okopy-Kolonia

Okopy-Kolonia(Bytyń + 19 km)

399 000 zł371 m² 1 075,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Budynek handlowo-usługowy z magazynami, okopy Kolonia, gm. Dorohusk Na sprzedaż nieruchomość o łącznej powierzchni 371 m , położona na działce o powierzchni 2000 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Obiekt noclegowy

Bytyń,wielkopolskie

799 000 zł340 m² 2 350 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż wolnostojący

Dzień dobry, mam ogromną przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość inwestycyjną idealną pod działalność gospodarczą. Budynek usytuowany jest w miejscowości Bytyń oddalonej 30 km od.